Nikča

Kam v únoru za teplem?

Chtěla bych jet o jarních prázdninách někam za teplem, kam by to ted bylo asi nejlepsi a za rozumnou cenu? (zadne Bali a podobne ;) ) Děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Nevíme, co je pro tebe rozumná cena.
Ale za málo peněz v únoru za teplem asi jen tak nedojedeš.
V únoru je ideální doba na Thajsko.

Další odpovědi
hanulka11

zde je inspirace
http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=87512

z vlastní zkušenosti neporadím- v tuto dobu nikam necestuji za teplem

Děda Louda

Já osobně to praktikuji úplně stejně jako v březnu a v dubnu. A za rozumnou cenu.

jendahun

Vidím,že nikdo neporadil.Neporadím ani já.Za málo peněz jedině do sauny.