endy122

Kam v Česku nejraději jezdíte?

Odpovědi
anonym

Nejezdim, chodim pěšky.

suaeda

Naše republika je nádherná prakticky všude. Máme od všeho kousek. Řeky, rybníky, lesy i nějaké hory. Však naše hymna opěvuje naše krásy. Chybí nám jen to moře. Jenom si zatím tu naší krásnou krajinu moc neuvědomujeme a dost ji devastujeme.
Osobně rád někam vyjedu na den, či více dnů a udělám si po okolí pár výšlapů do přírody a také se jdu podívat na okolní památky. Všechny svoje cesty tak trochu spojuji s geocachingem.

Drap

Téměř všude jsou překrásná místa. Moje oblíbené jsou Jeseníky, Beskydy a posledních pár let Rychlebské hory.

Rocker

Všude je hezky,ale nejraději jezdím na chalupu,nedaleko Adršpašských skal.

Lamalam

Krušné hory.