Kam to napsal Kundera?

Kundera prý napsal někde takovouhle větu:
„Mám rád Slovenky a z několika důvodů jim dávám přednost před Češkami: jsou míň emancipované jako Češky, lépe se oblékají, a co je podstatné, ve chvíli největší rozkoše říkají „joj“.“

No, hezký výrok. Ale kdepak to napsal?

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem si zcela jistá. Jen se domnívám, že by tato věta mohla být uvedená v povídce ze Druhého sešitu směšných lásek.

Pokud se mýlím, omlouvám se.