Kam to mám poslat ?

Ahoj nevíte kam mám poslat tento dopis?
Je to že jsem objednal zboží a je na celnici, ale pošta Praha mi poslala dopis s Plnou mocí ...
A nevím jestli to mám poslat na tu celnici nebo na poštu :) alt=
Děkuji za odpověd :) alt=

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Poslala bych tomu, od koho jsem obdrfžela dopis. Dostala jste jej od pošty, takže bych adresovala poště. Zřejmě má dopis i i č. j. , proto je nutné, abyste je uvedl v odpověd. Tím urychlíte vyřízení.
Doplňuji:
V diskusi jste doplnil další informace, takže pokud si vyzvednete zásilku sám, nepotřebujete plnou moc, jen občanský průkaz a oznámení, které jste dostal.

Pokud bude zásilku vyzvedávat někdo jiný, musí mí od vás plnou moc k vyzvednutí zásilky a oznámení o zásilce. Ten, koho pověříte, musí jít s vámi na matriku nebo poštu s logem Czech POINT a vy mu podepíšte plnou moc. , Zaplatíte poplatek asi Kč 30,... . Je zbytečné formulář s uděllením plné moci posílat poštou.
další diskuse

Další diskuse

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Adam TutoLp

Je tam napsáno toto :
ČP Vám dodá zásilku neprodleně po ukončení celního řízení na adresu uvedenou na zásilce, nebo v případě osobního odbavení na Celním
úřadě, Vám bude zásilka vydána poštou Praha 120 (3. NP) po předložení tohoto oznámení a průkazu totožnosti (a razítka při zastoupení
organizace) a v případě zastoupení adresáta ­ jeho úředně ověřené zmocnění k celnímu řízení včetně vyzvednutí zásilky.

A co to je č.j ? Díky :-)

Zlatý

annas

Píšou, že zásilku vydá Česká pošta, takže zajdete osobně, vezmete OP. a oznámkení. Pokud si vysvednet zásilku sám, plnou moc nepotřebujete.

Pokud někoho pověřujete, tak on si vezme svůj OP a vy mu dáte plnou moc, kterou ověříte třeba na matričním úřadu nebo na své potě, pokud má oprávnění.

Podívejte se do odkazu na č. j. - pod tímto číslo se eviduje korespondence.
http://www.zlatniky-hodkovice. eu/…

Zlatý

annas

Ach jo, ty moje překlepy. Nevýhoda psaní všemi deseti. Změním klávesnici , vím že to neomlouvá, opravdu nevím co dodat....:-))
----
oznámení ... na poště s logem Czech POINT... pod číslem ...

Adam TutoLp

Jenže já jsem až z Liberce ne z Prahy :(

Zlatý

annas

Uvádějí, že dodají i na adresu určení. Takže bych jim napsala na adresu uvedenou v dopise nebo na obálce, , že si zásilku nevyzvednete osobně, ať ji pošlou na uvedenou adresu. Zřejmě nejste znalý dopisování, takže bych to vyřešil, , že okopíruji jejich dopis, (originál si ponechám) k tomu připiši to, co jsem napsala výš,. Tak by to mělo být v pořádku. Je to už jasné?

Zlatý

gecco

Jen dodám, že podpis ti ověří i každá pošta, notář...
:-)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.