dudu

Kam svět došel, když sicilská mafie varuje Islámský stát?

Nechte New York na pokoji, varuje Islámský stát sicilská mafie! Nabídka ochrany New Yorku před teroristy přišla z neočekávané strany. Pokud se Islámský stát (IS) pokusí o útok, bude mít co do činění se sicilskou mafií. Toto vážné varování vyslovil Giovanni Gambino, syn hlavy jedné z pěti newyorských mafiánských rodin.
Kdy se ujme ochrany našeho území zdejší lihová mafie a začne islámisty pravidelně kropit metanolem!

Nejlepší odpověď
gecco

😉
I „mafie“ chrání své zájmy a nemyslím, že by třeba výjimečný stav či navýšení počtu policistů nebo dokonce nasazení armády v ulicích zájmům ´organizovaného zločinu´ prospívalo…
😉
Ovšem „zdejší lihová mafie“ je mafií jen v žargonu senzacivyvolá­vajících novinářů…

Další odpovědi
Emefej

Otázku kam svět došel nebo kam rychle míří, nemůžu zodpovědět. Zdejší kodex nepovoluje užívání vulgarismů.

Putin

Dnešní mafie nejsou takové, jaké je ukazují média. Jde jim o „jejich“ lid. Vezměte si třeba organizaci Yakuza, která před několika lety poskytla zemi pomoc po zemětřesení dříve než stát.

mosoj

Také se tomu podivuji na své FB stránce.
Ale to není nic nového. Je známo že USA když se jim to hodí do krámu podporují kdekoho, třeba i vrahy.

zjentek

no tak mafie varovala vždycky, všechny a všude, že jo ..no a teď, když máme nově ten IS…
..hele, zatím to beru tak, že si kluci prostě hrají ..ale nedej bože, abych se do toho vložil já!

mosol

No, islámský stát může varovat kdokoliv. Sicilaská mafie, japonská jakuza, spolek filatelistů, obyvatelé domu s pečovatelskou službou.

BTW: Ještě že máme FB. Před válkou by bylo nutné o tom hovořit s panem okresním hejtmanem.

gecco

Mosoji, vyvodit ze zprávy, kterou mafie varuje IS před působením v USA to, že USA podporují vrahy, je myšlenkovým přemetem hodným Goebbelsova talentu – a nebo choré mysli ve chvíli těsně před deliriem…
😁

anonym

…všechno do sebe zapadá, mafie, lihovar, vulgarismy a vrazi z Golgoty, jo.