Emily13

Kam si vzít tyto šaty?

Hrozně moc se mi líbí tyto šaty http://www.666­.cz/detail/got­hic-saty-black-brocade-dress myslíte že by se daly nosit do města nebo ven? Aniž by se na mne lidé dívali jako na blázna :D

Nejlepší odpověď
ivzez

Nikam nebo na maškarní.
(Nezlob se, ale je to hrůza.)

Další odpovědi
anonym

Netuším, co myslíš tim „do města nebo ven“ – ale nosit se ty šaty nepochybně dají…
😉
Mimochodem – proč ti vadí ´pohled´ lidí – ať už jakýkoli? – oni přece neurčují tvůj názor. A nějaká míra ´bláznovství´ je v každém z nás.

Nazdar Bazar

Na Funus.

vertigo

Jistěže.
Každý z nás je originál, své identity si važ. Spoludotváří Tvoje image. Nenech si vnutit konformitu.

STUDENTKAEVA

No za tu cenu takn možná do toho města nebo na nějakou halloweenskou párty.I v clubu bys mohla oslnit…