Miroslavst

Kam si odskočí pilot třeba takový cesny nebo vrtulníku, když to na něj příjde?

Stejně jako u toho jeřábu. Jak to udělá pilot, když nemá kopilota. A ve vrtulníku ani autopilota. Vlastně ve vrtulníku ani wc. Jak to řeší?
Terryle nevíš?

Nejlepší odpověď
venkovan

Zárybnické (rosnička na ČT) se na toto téma jednou ptali, protože létá dálkové závody. prý si piot či pilotka musí poradit – mají své finty. Jeřábník pokud jde jen o vodu bez problémů. Pilot u vrtulníku asi není ve vzduchu víc než tři, čtyři hodiny a to by mohl vydržet.
Otázka třeba je, jak to řeší horolezci, potápěči apod. Mne to vysvětlili, nebudu se šířit.
Co ale má třeba dělat tramvaják, autobusák, řidič náklaďáku v městě, zahradníci (hlavně zahradnice) při údržbě veřejné zeleně apod. Těm asi když jsou celý den venku, ze všech stran na ně je vidět, asi veselo není. A veřejných záchodků v četných částích měst není mnoho.

Další odpovědi
terry

Nejsem Terryle, ale myslím, že PETka to jistí 🙂.

ReHu

A nebo, když neletí moc vysoko, kde je velká zima, otevře okénko 🙂.
Nebo raději ne 🙂.

Terryle

Cheche, zeptám se kamaráda vojáka, lítá s helikopotvorou. Řekla bych, že si odskočí před letem a když má srajdu, tak si nechá dát neschopenku a nelítá. A když je ve službě, tak nebaští blafy, aby z toho neměl hnací problém. Ale když se nepovede, tak asi holt jde na zem a odskočí si za letištěm nebo někde v poli. Stejně jako ten s cessnou. Ale ve vrtulníkách (v těch větších) jsou piloti dva. Ale stejně si asi nemaj kam odskočit… i když, pokud to jsou dopravní helikoptéry k přepravě lidí…? další věc, na kterou se piloťenka zeptám – pokud ho teda nepošlou do Afghánistánu, než se uvidíme :o/

Ještě horší to mají takoví stíhačkáři nebo bombarďáci na dlouhejch letech, třeba při cvičeních nebo na různejch misích. Někdy se stane, že letěj bez mezipřistání x hodin (některý věci uměj dotankovat ve vzduchu) a to pak nepomůže ani si odskočit před letem, ani během letu nepít :) Ti pak fasujou takový velký plenkový katě a užívaj si pár hodin návrat do dětství… a to prosím bez legrace, vyčetla jsem to v chytrý knize ;)