Lilinka B

Kam si nalepit nálepku bezkontaktní karty když ne na mobil?

Odpovědi
anonym

Klíčenka, pouzdro na brýle, kuřák na plnící zapalovač, na kartu (to ale postrádá logiku), do peněženky (kde je průhledná umělá hmota), hodinky

suaeda

K bezkontaktní nálepce jsem současně dostal v bance pevný plastový rámeček kam jsem ji nalepil. Výhodou rámečku je že má na straně dirku a jde dobře připevnit ke klíčům.
Jinak konečně se na terminálech supermarketu, když chcete bezkontaktně platit objevuje na displeji částka k zaplacení. Ne všichni prodejci např. Kaufland to mají takto nastavené.