Cumacek

Kam si mám na vsi nechat poslat dopis, když ho nechci adresovat přímo domů?

Nejlepší odpověď
anonym

Na nějakou jinou adresu.
A nebo můžeš zvolit formulaci „Poste restante“ – a dopis zůstane uložen na zvolené poště.
Viz vzory adres – http://www.ces­kaposta.cz/ra­dy-a-navody/jak-spravne-nadepsat-zasilku

Další odpovědi
Mirdas

Zda ten dopis nebude doporučený tak třeba do práce, na výbor, k sousedům a podobně.

marci1

K někomu známému. Adresa by pak vypadala takto : XY Čumáček
u pana XY
adresa
Nebo ad „mowla“ poste restante ( dopis Ti uloží na poště a Ty si jej vyzvedneš ).:-)