zzzzz

Kam se zařadíte vztahem k hadům?

Lidé se prý dělí na 2 skupiny.

  • ti kteří je milují
  • ti kteří se jich bojí

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Miluji hady

Doplňuji:
Ne až tak úplně, ale nejsem z těch, co říkají všelijaké blbosti o tom, že jsou slizcí a studení, není to pravda, Měli jsme několik let hada, neškodného, horší je, když uteče z terárka jedovatý, nebo nějaký velký škrtič, to už pak není sranda.

Další odpovědi
kapka

Miluji hady

Jako dítě jsem chodila do kroužku, kde jsme se starali o hady, želvy, varany. Mám je ráda. :)

Nazdar Bazar

Miluji hady

Doplňuji:
Neutrální.

bara.sp

bojím se hadů

redy

Miluji hady

Ale ne zas tolik abych je měla doma.Ještě tak přes terárium.

da ny

bojím se hadů

Těch jedovatých :)
Líbí se mi – za sklem ve Zverimexu, ale domů bych si ho nepořídila.

Mišat

bojím se hadů

anonym

bojím se hadů

Raději se jim vyhýbám,než hada ,tak radši pavouka.

Mirdas

Miluji hady

Sice je přímo nemiluji, ale pro mne je mnohem vzdálenější odpověď že bych je snad nenáviděl.
Jednoduše je respektuji jako vše v přírodě.
Nevyhledávám je jako mazlíčky, ovšem zdají se mne velice zajímaví.

dnb

Miluji hady

Doplňuji:
Tedy ne že bych je miloval, ale ani se jich nebojím. Nevím proč mají u nás lidi strach z hadů, když ho někteří viděli jen tak maximálně v televizi…

quentos

bojím se hadů

ne že bych z nich měl vyloženou hrůzu, ale respekt určitě.
Tátův bejvalej kolega je nadšeným chovatelem hadů: kousnutí od nich, včetně exotických, zažil nepočítaně. Tuhle přišel na pohotovost, ruku jak bačkora, vyděšeně zírali: „Ale na tohle my sérum nemáme, nejbližěí je ve Francii…“ , …všechno přežil zřejmě hlavně díky impregnovanosti alkoholem :{D>

teufl

bojím se hadů

Mam panickou hrůzu jak z hadů, tak z pavouků a jakéhokoliv hmyzu (včetně motýlů).

Irisa

Miluji hady

Jsou to krásná zvířata a ráda si nějakého pochovám (přítel má doma korálovku) :).
Ale jsem samozřejmě člověk s pudem sebezáchovy a od jedovatých se držím dál (ale že bych úplně ječela strachy, se taky říct nedá).

lota

bojím se hadů

Nemiluji je, ale vysloveně se jich ani nebojím, spíš mi jen nejsou příjemní.

setapouch

Bojím se mně neznámých hadů v zahraničí, mohou být jedovatí. Jinak je považuju za vcelku užitečné, ale asi budu výjimka – nebojím se jich ani je nemiluju :)

zzzzz

nespíš? jsem tam asi měla dát i jinou možnost:-)

setapouch

Ano ano, takhle jsi mě vyřadila z hlasování, ty zlá :'( :D
Napůl spím a napůl koukám, co je kde nového.

zzzzz

🙂 jestli to pomůže tak klidně založím otázku „kdo tady napůl spí?“ ale nevím zda stihneš odpovědět:-) mazal je tu turborychlej:-DDD

setapouch

:D neriskuj, jak se jednou znelíbíš, nikdy nevíš, co se ti může stát :)

zzzzz

tuto fázi mám již dávno za sebou:-))

anonym

takhle teda ne!!
http://tn.nova­.cz/clanek/ze­na-v-praze-otevrela-dvere-bytu-cekala-tam-na-ni-tahle-krajta.html