kocickaaa

Kam se vypaří fotky,videa… když je v pc vymažu z paměťové karty z telefonu ?… je tam také nějaký „koš“?

ja tam take nejaky koš jako na dokumenty z počítače ? díky..

Nejlepší odpověď
Terryle

Koš jako takovej tam není, nebo jsem ho zatím aspoň neviděla.
Ale ani když fotky smažeš, tak je vlastně nevymažeš fyzicky, že by najednou zmizely pryč. Jenom je označíš, že můžou být přepsány dalšíma datama – takže už se počítají jako prázdné místo… a tak to funguje jak v počítači, tak i na paměťové kartě.

Další odpovědi
Hlada

Smazaná data se z externích úložišť nepřesouvají do koše. Omylem smazaná data se dají obnovit různými recovery programy. Pro karty je vhodný např. Memory Card Recovery. Podmínkou je, že se na kartu nic nezapisovalo.