Kam se vydat na opravdu dobrý wellnes víkend?

Odpovědi
hanulka11

do resortu Sv. Kateřina v již. čechách

malinaa

když jsem si to zadávala tak mi to vyhodilo https://www.ho­telport.cz/ je to to co jsi myslela? Pokud ano, tak možná o tom opravdu začnu uvažovat :))

malinaa

Miluju wellness pobyty! S mužem sem tam zajedeme, ale nevíme moc kam.. chtělo by to něco s přírodou, ale zároveň trochu i městem. kde je dost sportovního využití

modrokakocka

mrkni se na ten hotel port u máchova jezera, tam by se vám mohlo líbit, pár lidí tam už bylo ;) a znát další zkušenost od jiného člověka je taky dobré :))

adelickaa

A vy mi neporadíte kde je to hezké? kde je to na wellness super? za každou inspiraci budu moc ráda :)

modrokakocka

no ale kde to teda máte nejradši? nebo kde vám to přišlo fajn a řekli jste si že by jste se vrátili??

jancek

Vždyť jo, my to taky máme radi po česku, máme spoustu krásných míst kam se dá zajet, podívat, přespat, užít si prodloužený víkend, týden.. už se těším až zase někam pojedeme

modrokakocka

jako po česku to vůbec není špatné. máme to s mužem tady moc rádi, jen se nemůžeme rozhodnout kam vyjedeme letos na prodloužený víkend nebo na týden. co myslíte?

jancek

Myslím že manželka by měla radost kdybych koupil nějaký pobyt na víkend nebo na týden někde, klidně i tady po česku. Dlouho jsme spolu sami nikde nebyli

adelickaa

dostala jsem od přítele na valentýna pobyt u máchova jezera https://www.ho­telport.cz/ no moc jsem zvědavá, dle fotek to vypadá skvěle, tak snad budeme spokjení

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

josefina11

Minulý rok jsem byla v Alpách musím jedině doporučit, podívejte se na webovky https://www.tra­velslevy.cz/we­llness-pobyty/