JájsemRaibek

Kam se v létě vypravit na kole? Co byste mi doporučili, nějaká pěkná místa?

Ale zase ne moc daleko.

Nejlepší odpověď
gecco

A co tě láká??
Hory-doly, rovina…
Parádní je třeba podél Dunaje (jel jsem z Pasova po Vídeň – ale můžeš začít výš a nebo skončit níž – v podstatě furt z kopca).
Pěkné trasy jsou ale i u nás – Šumava, Česká Kanada, drsnější Beskydy, naopak klidnější ´od sklípka ke sklípku´…
___
Osobně – u nás je hezky:
Jako ne moc kopcovité, málo ´zalidněné´ – Česká Kanada.
Trošku zalidněnější Berounsko.
A nebo Javorníky a Beskydy.

Další odpovědi
ReHu

V ČR se mi na kolo líbí okolí Třeboně
Doplňuji:
Taky okolí Lipna, Vyšší Brod, …
Pálava, tam se mj taky líbí.
Nebo se projet po Dunajské cykloztezce.

Emefej

Ale zase ne moc daleko? Těžká rada, když nevím kde bydlíš. V tom případě doporučuji nějaká pěkná místa v blízkosti tvého bydliště.

anonym

Horské kolo nebo silnička…

uccello

Křivoklátsko, podél Berounky nebo na sever přes Hřensko do Německa.

andyana

Mně se moc líbilo na kole v Jizerských horách- krásná příroda

Rocker

Záleží na tom odkud jsi.Heký je to třeba na Šumavě,Krušné hory,Jizerky,Or­lické hory,Brdy…Jestli jsi frajer,zkus vyšlapat Sněžku:-)

lota

Jižní Morava – je tu krásně a je to rovina.:-)) A je to „místo, kde budete šťastni.“ (http://magazin­.aktualne.cz/ku­riozity/morav­sky-kraj-sklizi-za-krepcici-turisty-posmech/r~9d9d3­bf602f411e5bcb60025900fe­a04/):-))

gecco

ReHu – je tam hezky, ale toho hmyzu, co člověk nachytá mezi zuby…
😉

ReHu

To mi ani nepřišlo. V lese je chládek, nepřelidníno, …
Večer je kam zajít 🙂

gecco

Já mám z třeboňska na komáry a podobnou havěť, kterou člověk musí cedit mezi zuby, fakt výživné zážitky…
🙂

anonym

…dost nebezpečné je taky hlavně,když člověk jede třeba rychle z kopce a nemá brýle…

anonym

…a vletí mu lesní komár do oka a když se jede do kopce,tak je dobrý mít na ruce potítko jako mají tenisti,kvůli slanému potu,který pálí v očích.

gecco

…ideální je šátek nebo čepička-podpřilbovka…
😉