bolak

Kam se úchylíte když potřebujete klid?

Nejlepší odpověď
50centes

jdu se psem do lesa

Další odpovědi
Damiana

Nejlíp si odpočinu v soukromé sauně. Taková hodinka relaxace, pohodová hudba v odpočívárně, nějaký dobrý nápoj. Dalo by se říci, že abych dosáhla klidu, musím se u toho pěkně zapotit.
Doplňuji:
ad Quentos: Do jakého lesa střílíš? Já jen abych si dala bacha.:-)

huxa

klid dosáhnu u PC, ale když se potřebuji hodně uklidnit, jedu se projet na kole, aspoň kolem 30km.

hanulka11

Zalezu si s knihou do pokoje a jakmile zavřu dveře- je to můj klid a ostatní to respektují a nebo vezmu auto a jedu a kde se mi líbí zastavím a procházím se a nechám myšlenky volně plynout – úplně se tím odreaguji.

anonym

Vzhledem k tomu, že svůj klid si nenechávám celkem ničím a nikým narušit, tak když potřebuji změnu, vyhledám anonymitu, ruch a lidské hemžení nějakého obchodního centra.

FikeCZ

Jak kdy :) ..Když jsem doma a nemužu nikam jit tak sisehnu do rohu pokoje kde mam postel dám si sluchatka do ušía začina muj vlastni svět..Ale pokud mohu tak chodím ven..Do lesa na louky.Nebo na opuštěné stavby kde nikdo není

quentos

do pracovny a zavřu dvéře. Případně vystřelím někam do lesa.

anonym

Sám sis odpověděl víceméně správně, tj. uklidit se do identity úředně potvrzeného duševně chorého, v tomto případě „úchyla“ (výhoda, nebylo by třeba ani tolik simulovat, diagnóza věrohodná).
Takový M.K., byť s papíry, to má složitější, neb ve své chorobě už ztratil i soudnost, a to je pak v životě těžký.
Doplňuji:
Malá útěcha, v latině to zní jaksi vědečtěji – „deviant“.

briketka10

nejlíp doma u PC s filmem, nebo hudbou a vrnícím kocourkem na klíně :)

bolak

Dr.Axl: jsem rád že ses nám konečně otevřel a podělil se o svou zkušenost

anonym

Pokus zamaskovat vlastní fatální překlep ignorováním 2. pádu v odpovědi je více než chabý a zběsilého anarchisty nedůstojný.
M.K. má jen občasné záchvaty, monotématické a lékařsky ospravedlnitené.
Tvůj záchvat je trvalý a močálově bezbřehý.

bolak

oukej, velkej kluku :)