martin14

Kam se to stratilo?

Mám složku s fotkama a dal sem u ní vlastnosti a jak je tam na výběr: ke čtení a skrytý tak sem dal skrytý a teď nevím kam se to podělo, poradte.

Nejlepší odpověď
ondra07

No, taky jsem to zkusil, ale zase jsem to dal zpátky.
Předpokládám, že máte systém Win 7, tak klikněte na nabídku Start a do vyhledávání zadejte název té složky (kterou jste skryl), otevřete jí a klikněte v ní do prázdného místa levým tlačítkem, pak opět na Vlastnosti a tam odškrtněte „skrytý“ :) a je to !
Snad jsem pomohl :)

Další odpovědi
bolak

Hele, tak buď si najeď do PRŮZKUMNÍKA nebo normálně přes TENTO POČÍTAČ na disk kde by ta složka měla bejt, a pak dej NÁSTROJE>MOŽNOSTI SLOŽKY>ZOBRAZE­NÍ>ZOBRAZOVAT SKRYTÉ SOUBORY A SLOŽKY a dej POUŽÍT. Pak by se ta složka měla objevit.

A nebo pokud znáš jméno té smazané složky, tak pak by to mohlo jít vyhledat normálně přes nabídku START>HLEDAT.

A až ti to ten adresář najde, tak uděláš opak toho co jsi udělal prve, čili klikneš opět na VLASTNOSTI složky a odškrtneš SKRYTÝ.

Vojtěch

Budu předpokládat, že máte Windows 7. Abyste složku opět viděl, musíte si zapnout zobrazování skrytých soborů. Postup viz odkaz.
Až složku opět uvidíte, zrušte ve Vlastnostech zatrhnutí volby Skrytý. Poté si zobrazování skrytých souborů opět raději zapněte.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Show-hidden-files

anonym

Pane Martine, jsme vám tu k legraci? Tu fotku máte uloženou na počítači. Jak chcete zobrazit skryté soubory víte jen vy sám.