Avatar uživatele
dzzjjjmy

Kam se starými DVD s pohádkami? A kam vyhodit kabely?

Dobrý den.. už jsem trochu odrostla a našla jsem doma plno takových těch DVD s pohádkami v papírovém obalu… otázka je jasná… vyhodit? A do jakého kontejneru? A pak by mě také zajímalo, jestli můžu stará sluchátka a USB kabely vyhodit do té elektro popelnice? :)
Děkuju za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, anonym před 3257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

samozřejmě…červený kontejner na elektroopdpad ale dvd a cd nosiče můžeš i mezi plasty (žlutý) nebo věnovat děckám do školky například, mohou se ještě někomu hodit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Co by za nějakou pohádku dalo dítě z dětskýho domova :))
i za ta sluchátka..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pokud jsou v pořádku a zvlášť pokud máš těch pohádek celou řadu, můžeš je zkusit prodat. Pokud nevíš kde, mohlo by fungovat aukro. Vzhledem k různým stánkovým výprodejům asi neutržíš moc, ale místo generování obtížně likvidovatelného odpadu budeš prakticky recyklovat 😉
Pokud nevíš kde prodat, navrhnul bych aukro, kde můžeš dát min. cenu 1 korunu + poštovné a nechat lidi ať cenu zvednou podle zájmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DVD a videokazety odvezte nejlépe na sběrný dvůr. CD můžete v malém množství vyhodit do směsného odpadu, ve větším množství patří na sběrný dvůr,“ zní stručný návod na stránkách JakTřídit.cz společnosti Eko-kom.
Zdroj: http://byznys­.lidovky.cz/kam-vyhodit-stara-cd-obsahuji-toxicke-latky-i-citliva-data-p3z-/firmy-trhy.aspx?c=A140414­_104831_firmy-trhy_mev

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

sluchátka a kabely dejte mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

taky tady mám pár starých CD na vyhození + nějaký elektroodpad… vše šoupnu na sběrný dvůr

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek