Kam se starými DVD s pohádkami? A kam vyhodit kabely?

Dobrý den.. už jsem trochu odrostla a našla jsem doma plno takových těch DVD s pohádkami v papírovém obalu... otázka je jasná... vyhodit? A do jakého kontejneru? A pak by mě také zajímalo, jestli můžu stará sluchátka a USB kabely vyhodit do té elektro popelnice? :)
Děkuju za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

samozřejmě...červený kontejner na elektroopdpad ale dvd a cd nosiče můžeš i mezi plasty (žlutý) nebo věnovat děckám do školky například, mohou se ještě někomu hodit...

Další odpovědi:

Zlatý

Co by za nějakou pohádku dalo dítě z dětskýho domova :))
i za ta sluchátka..

Stříbrný

Pokud jsou v pořádku a zvlášť pokud máš těch pohádek celou řadu, můžeš je zkusit prodat. Pokud nevíš kde, mohlo by fungovat aukro. Vzhledem k různým stánkovým výprodejům asi neutržíš moc, ale místo generování obtížně likvidovatelného odpadu budeš prakticky recyklovat ;-)
Pokud nevíš kde prodat, navrhnul bych aukro, kde můžeš dát min. cenu 1 korunu + poštovné a nechat lidi ať cenu zvednou podle zájmu.

DVD a videokazety odvezte nejlépe na sběrný dvůr. CD můžete v malém množství vyhodit do směsného odpadu, ve větším množství patří na sběrný dvůr,“ zní stručný návod na stránkách JakTřídit.cz společnosti Eko-kom.
Zdroj: http://byznys.lidovky.cz/…

Bronzový

sluchátka a kabely dejte mě

Bronzový

taky tady mám pár starých CD na vyhození + nějaký elektroodpad... vše šoupnu na sběrný dvůr

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.