Wang

Kam se poděly síťky na mýdlo, zavěšené na ramínkách vodovodních baterií?

Dříve hit, dnes už shi… překonané, neestetické a nemoderní?

Nejlepší odpověď
anonym

Fuj! Na ta mýdla v síťce jsem se štítila sáhnout i v dobách jejich rozšíření. Takže mi rozhodně nechybí.

Další odpovědi
anonym

ano a taky nehygienické, lepší jsou tekutá mýdla, na která nikdo nesahá, protože jsou utzavřená, i na mýdle se totiž tviří bakterie, jak píšu – je to nehygienické

ahold

No jsou přeci v prodejnách zeleniny. Balí se do nich třeba citrony.

Damiana

Brrr! Hned jsem si vzpomněla na tu smrdutou, svítivě modrou, rozpraskanou, patřičně oslizlou, špinavou, rozpatlanou, šeříkovou příšernost, která nám visela ve třídě na výtvarce! ☹
Tak hezky se už všude rozšílřily dávkovače tekutého mýdla a ty tady se síťovkou. 🙂 Raději to moc nepřipomínat nebo se toho zase někdo chytne… Nerada bych v nějaké restauraci na tuto „vymoženost“ znovu narazila…
Na tvou otázku – překonané, neestetické, nemoderní – to ano, ale za mne hlavně odporné, nehygienické, zkrátka ekhlhaft!:-(

jirkajirka

Někdo je ukradl…

jáára

máme je v práci

I_hate

Kam se poděly síťky na mýdlo? Možná se nezdály dost nóbl některým úředníkům EU, tak je pod záminkou nehygieničnosti zrušili.
Další možnost, že je pořád někdo kradl, a majitele budov přestalo bavit dávat stále dokola nové.

cochee

Prosím, argument o tekutém mýdle a dávkovači není taky zrovna košer. Tak jako vy jste se štítili dotknout mýdla v síťce s různými negativními přívlastky, tak já se v současnosti štítím tekutých mýdel, používám je jen v nejvyšší nouzi (jinak se raději umyju jen vodou) – není nad pevné mýdlo, které opravdu umyje a nezůstává mi po něm na rukou náznak slizkosti a přes pětiminutové oplachování vodou neustálý pocit, že mám stále ruce zasr..é tekutým slizem. Tím ovšem neobhajuju tu mýdlovou síťku, taky ji nemám rád a preferuju jiné uložení pevného mýdla u umyvadla.

Wang

Já mám doma mýdlo klasický (tuhý) a jsem spokojenej.