bolak

Kam se poděl Matušovič?

Někdejší hvězda prvoligové „Spartičky“, který si dokonce zahrál i ligu mistrů proti Arsenalo a Manchesteru United, a teď jsem četl na wikipedii že kope divizi někde v Havířově.

Nějak tomu nerozumím, co se mu stalo, že se takhle propadnul?

Nejlepší odpověď
Marast

http://isport­.blesk.cz/cla­nek/fotbal-cesky-fotbal-clanky/130944/ma­tusovic-je-zase-v-havirove-poprve-skoroval.html

Další odpovědi
Sopka

Špatně to celé vedl: utekl do Sparty v domnění , že se stane dalším Poborským či dalším ,tam se začal trapně omlouvat a sklánět Ostravanům/což se nedělá,to žádný z raudis sparty nevzal / , i jinde to nezvládl.