miki.tovt

Kam se obrátit v případě opakovaného neplacení výživného i po uložení podmínky?

Dobrý den.Otec dětí v době vynesení rozsudku o výživném,dlužil již 64 000 kč.Soud stanovil pevné výživné,a povinnost splácet dluh 1000 kč měsíčně. Od té doby nedal ani jednu splátku,a výživné platí nepravidelně,a nebo ne celé.V únoru 2013 jsem podala trestní oznámení za neplacení,a v lednu 2014 dostal 3 měsíce s podmínkou 2 roky.Ani poté neplatí pravidelně.Obrátila jsem se na polici,jenže nemůžu podat další trestní oznámení,pokud mi v průběhu 5 měsíců dá „aspoň něco“.V současné době dluží na výživném kolem 100 000.Děkuji za radu

Odpovědi
El Ann

Možná by mohla pomoct vymahačská agentura.

ivzez

Žalujte ho, porušil podmínku.

anonym

Obrať se na nejbližšího exekutora nebo exekutorskou komoru. Vezmi sebou soudní rozhodnutí a budou se dít věci.