Kam se obrátit o zneužívání piktogramu invalidy při parkování…

vím, že to je trendem namachrovaných frajerů co jezdí v BMW a Mercedesech, že si s oblibou zastrkávají za okno modré karty se znakem vozíčkáře vytisknuté běžnou tiskárnou.(Několik jich znám z našeho města-takové to podsvětí…) Vadí mi,že parkují na mistech pro hedikepované vazíčkáře… Byl jsem nejednou svědkem toho, že opravdu postižený občan, který přijel" starší škodovkou" neměl šanci zaparkovat, protože před minutkou „přijel těžký invalida“ co vyskočil jak srnec M3… MP to neřeší protože je uplacená…

Odpovědi
venkovan

To co píše Drap + ještě na několik úřadů jako je na místní radnice, obecní policie apod. Když je to zasláno na víc míst, tak se to řeší jinak, než když se to pošle jen na jednu instituci. Proč to není třeba psát.
A do oznámení napsat na vědomí komu to posíláte a to základní – požadavek na ochranu osobních údajů.