Adéla Joon

Kam se muže dostat nebo podat přihlašku

Kam se muže dostat nebo podat přihlášku moje sestra když má z 9přemětu tři čtyřky a zbytek trojky chodí na Zakladku

Odpovědi
WeeBear

V dnešní době s nedostatkem děcek ji vezmou v pohodě na SŠ.. Ale doporučovala bych spíše učeliště a řekla bych, že se třema čtyřkama se dostane na kterékoliv. Na maturitní obor se sice dostat může, ale těžko říct, jak dlouho by tam vydržela (i když výjimky jsou). Možností a oborů je hodně, tak přeju šťastný výběr! 🙂

Michal Kole

Seznam škol a jejich obory ať učební nebo studijní jsou je na webu http://www.in­foabsolvent.cz

Bohužel je nutné jednotlivé školy kontaktovat samostatně.

venkovan

Myslím, že důležitější je co jí baví, co chce ve svém životě dělat, než kam se může dostat.
Mimochodem – i na modelku je třeba něco umět, tak ať přemýšlí o reálných pracovních příležitostech.