Kveti

Kde se posuzují kresby (fotografická kresba)?

Nejlepší odpověď
gecco

A proč by se měla někam obracet???
Ať maluje, ne??
______________
Kresby „se posuzují“ leckde – na výstavách, v galeriích – kdekoli, kde jsou k vidění…
😉
Nebo se domníváš, že existuje úřad pro kresby a paní dostane ´štempl´???
___
Pokud se paní domnívá, že umí kreslit, ať zkusí svá díla prodat – na netu, tisku, galeriím, kolemjdoucím…
Ať uspořádá výstavu (s tím jí můžeš pomoct – zajistit prostor, propagaci…)…
Ať nabídne svá díla třeba úřadům, nemocnicím, dětským domovům, domovům pro seniory, restauracím, hotelům…
___
Pozitivní přitom pro paní je, že si na takovýto prodej nemusí zakládat živnost.
😉

Další odpovědi
Alesh

Pokud má otlačený jeden bok, pak je ideální obrátit se na ten druhý. 🙂

střevo

to ti tady nikdo nepoví estli se máš vobrátit do leva nebo do prava tady sou jen doktoři a ajťáci
malovat tu umí jen ReHu
ta je nejchytřejší
mi vostatní sme blbci
ale vona je retardovaná
(t.j. doktorka)