Lorrien

Kam se dostanu, když se prokopu skrz Zemi??

Já jenom, že už mně pár lidí řeklo, že se mám jít zahrabat, tak bych chtěla vědět, kam bych se dostala… :D (např. když se někdo prohrabe v USA tak vyleze v Číně, ale já bych to chtěla specifičtěji ;D
Doplňuji:

  • konec závorky „)“ :D

Nejlepší odpověď
bolak

Teplota zemského jádra je 5 800 °C, takže do nebe.

Další odpovědi
Vseznalek88

Myslím, že by jsi měla docela smůlu – vyhrabala by jsi se někde v pacifiku a obávám se že v nedohlednu jakékoli pevniny. Zkontrolovat si to můžeš třeba na google earth. Jeď po poledníku, který probíhá místem kde se chceš zahrabat a pořád nasever, až protneš severní pól, pak protneš poledník. Od poledníku to pak bude k místu kde se byhrabeš stejně daleko (na jih) jako je to od poledníku daleko ( na sever) k mnístu kde se zahrabeš :o))

FOX.IK

Zalezi pod jakym uhlem by si hrabala:D:D

RyuzakiKate

Někdo říká „jdi se zahrabat“, někdo zas „běž do pr…“ – tak třeba se dostaneš právě tam, kdo ví…

lenisek01234

Víš jak by todlouho trvalo :DD to nikdo neví :D ale jako malá jsem si byla jistá že sep orkopu do Číny :)) :D Ted je mi 13 taky by me to zajímalo ale asi nikam .. Protože to by jsi kopala tak dlouho =D