Illines

Kam se asi chodi chlapi vyplakat?

Mezi zenami je to docela bezne ,ze si postezuji ci spolecne zaplaci.Ale co nasi tvrdaci ,na jake rameno ,nebo kam si jdou postezovat ci vyplakat? Maji take dusi a srdce.A neverim ,ze chlapi neplacou?

Nejlepší odpověď
quentos

bohužel ty dnešní zmrvené společenské konvence jim plakat skutečně nedovolí, a tak se to v nich ukládá jako do banky. Výsledek? Většina pacientů psychiatrických léčeben jsou muži…

Další odpovědi
michael69

Záleží na situaci a na povaze „samce“,ale většinou pláčeme tajně.Pro lepší pochopení rozdílu :)) :
http://www.you­tube.com/watch?v=SUm­CRrKYwBQ

venkovan

Chlapi brečí jako želvy. Ale často uvnitř své duše, neumí brečet venku. Je do dost špatné, někdy ten problém by měl odtéci ven.
Ale také mnozí si popláčí bez slz v partě třeba v práci (když je dobrá parta), v hospůdce (když je dobrá parta) či podobné instituci (klub, parka se společnými zájmy – třeba parašutisté) a nebo s lahví někde v koutku (když není dobrá parta).
A na internetu.

Drap

Taky pláčou. Sice méně, ale o to více to bolí.

Nejlepší by byla vrba.

hanulka11

kdo chodí na pivko, tak myslím,že to proberou tam.....ale ti co nechodí????? Možná si "popláčí"doma někde ve svým koutku
Doplňuji:
a takový ti mamánci si i možná popláčí u maminky

WeeBear

Je to na každém jedinci.. Třeba si pamatuju moment, kdy se s kamarádem po dlouhém vztahu rozešla přítelkyně a viděla jsem ho tehdy poprvé plakat. Jinak mám povětšinou tu zkušenost, že to muži nedávají najevo. Vypláčí se někde, kde budou neviděni.. Myslíte, že to zašlo až tak daleko, že se zcela usadilo rčení „Buď chlap, nebreč!“ a proto chtějí být neviděni? Nebo to mají prostě „v povaze“? V prvním případě bych řekla, že jsme to jako společnost dopracovali hodně nízko..

pizlicka

michael 69,ja tu sedim,rozhadana a mlcim a cekam,az pritel prijde a lamu si hlavu,ze nejde a neresi.ted uz chapu,já-bzzzzz,samé draty,on-ve sve krabici.vis,jaka je to uleva?dekujhi moc,vypinam se a nebudu resit.pockam,az vyleze ze sve krabice:-))

Illines

to:michael69-dekuji ,to mne dostalo,smala jsem se dvakrat,z prvu moc kdyz jsem to zhledla a podruhe ,kdyz jsem to pochopila.