Avatar uživatele
Illines

Kam se asi chodi chlapi vyplakat?

Mezi zenami je to docela bezne ,ze si postezuji ci spolecne zaplaci.Ale co nasi tvrdaci ,na jake rameno ,nebo kam si jdou postezovat ci vyplakat? Maji take dusi a srdce.A neverim ,ze chlapi neplacou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, hanulka11, anonym, Damiana, anonym před 4435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

bohužel ty dnešní zmrvené společenské konvence jim plakat skutečně nedovolí, a tak se to v nich ukládá jako do banky. Výsledek? Většina pacientů psychiatrických léčeben jsou muži…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
michael69

Záleží na situaci a na povaze „samce“,ale většinou pláčeme tajně.Pro lepší pochopení rozdílu :)) :
http://www.you­tube.com/watch?v=SUm­CRrKYwBQ

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Chlapi brečí jako želvy. Ale často uvnitř své duše, neumí brečet venku. Je do dost špatné, někdy ten problém by měl odtéci ven.
Ale také mnozí si popláčí bez slz v partě třeba v práci (když je dobrá parta), v hospůdce (když je dobrá parta) či podobné instituci (klub, parka se společnými zájmy – třeba parašutisté) a nebo s lahví někde v koutku (když není dobrá parta).
A na internetu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Taky pláčou. Sice méně, ale o to více to bolí.

Nejlepší by byla vrba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

kdo chodí na pivko, tak myslím,že to proberou tam.....ale ti co nechodí????? Možná si "popláčí"doma někde ve svým koutku
Doplňuji:
a takový ti mamánci si i možná popláčí u maminky

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Je to na každém jedinci.. Třeba si pamatuju moment, kdy se s kamarádem po dlouhém vztahu rozešla přítelkyně a viděla jsem ho tehdy poprvé plakat. Jinak mám povětšinou tu zkušenost, že to muži nedávají najevo. Vypláčí se někde, kde budou neviděni.. Myslíte, že to zašlo až tak daleko, že se zcela usadilo rčení „Buď chlap, nebreč!“ a proto chtějí být neviděni? Nebo to mají prostě „v povaze“? V prvním případě bych řekla, že jsme to jako společnost dopracovali hodně nízko..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

michael 69,ja tu sedim,rozhadana a mlcim a cekam,az pritel prijde a lamu si hlavu,ze nejde a neresi.ted uz chapu,já-bzzzzz,samé draty,on-ve sve krabici.vis,jaka je to uleva?dekujhi moc,vypinam se a nebudu resit.pockam,az vyleze ze sve krabice:-))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

to:michael69-dekuji ,to mne dostalo,smala jsem se dvakrat,z prvu moc kdyz jsem to zhledla a podruhe ,kdyz jsem to pochopila.

před 4435 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek