střevo

Kam schováváte doma vaše cennosti ?

Kam schovat cennosti aby je zloděj nenašel ?

Nejlepší odpověď
marci1

Cennosti nejlépe uschovat v bance. 🙂

Další odpovědi
gecco

Chystáš se na lup??
😉

setapouch

Do trezoru.

Lexx: hodne zlodeju s chuti vyluxuje lednici.

dudu

Naše drahé děti už dávno vylétly z hnízda a ta moje zlatá existence je mně téměř stále na očích. Drobnou hotovost pak máme schovánu v peněžence.

lexx

Ve firmě máme hotovost v malé ledničce, vydrží tam déle a případnej lupič to neví.

Drap

Současně se sekerou přece pod polštář.

mosoj

Nosím je v kapse.

StandaSan

Na cennosti mám příruční trezor, který jsem si koupil z https://www.saf­fort.cz/ . Na takové ty „babské“ schovávačky do lahví od majonézy nebo do vysavače moc nevěřím, přijde mi, že už je to hrozně profláknuté.