Avatar uživatele
olda12

Kam s odpadem?

Potřebuji vyvézt tak 2dodávky bordelu po původních obyvatelích domu.Kam v okolí Tišnova,Velké Bíteše? Nechce se mě to vysypat do lesa a do popelnic vzhledem k množství nereálné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Podobnou otázku již položil Jan Neruda 🙂

U nás je skládka,kde jsem za poplatek odvezl vše,co jsem našel na půdě.A určitě podobná bude i v tvém okolí a objednej si kontejner.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Makina

Někam do technických služeb města – tam většinou bývají sběrné dvory, kde si to zaměstnanci sami třídí, podle typu odpadu. My tak odvážíme ledničku, koberec, ale i staré papíry a tak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

na skládku/ u nás je každou sobotu dopoledne zdarma odpady z domácnosti/ a nebo i ve sběrném dvoře přijmou takový odpad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud je to papír a podobné co se třídí, lze odvést na sběrný dvůr. Pokud je to všehochu´t, asi bych si nechal přivést kontejner a do něj vše vklidu naložit. Zaleží jak kde, ale 9 m3 stojí okolo 3 –5 tisíc Kč. A když vezmu čas který promarním ježděním po skládkách, tak to skoro vyjde nastejno jako když zaplatím a doma si za ten ušetřený čas něco opravím.
Každá obec má svoi vyhlášku o odpadech – stačí se podívat na web obce jak se co a kam ukládá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bombastic.1

Co takhle roztřídit a na sběrný dvůr.Nevíš kde je ,zeptej se na radnici nebo starosty obce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek