Pokročilý

Kam s odpadem?

Potřebuji vyvézt tak 2dodávky bordelu po původních obyvatelích domu.Kam v okolí Tišnova,Velké Bíteše? Nechce se mě to vysypat do lesa a do popelnic vzhledem k množství nereálné.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podobnou otázku již položil Jan Neruda :-)

U nás je skládka,kde jsem za poplatek odvezl vše,co jsem našel na půdě.A určitě podobná bude i v tvém okolí a objednej si kontejner.

Další odpovědi:

Pokročilý

Někam do technických služeb města - tam většinou bývají sběrné dvory, kde si to zaměstnanci sami třídí, podle typu odpadu. My tak odvážíme ledničku, koberec, ale i staré papíry a tak.

Zlatý

na skládku/ u nás je každou sobotu dopoledne zdarma odpady z domácnosti/ a nebo i ve sběrném dvoře přijmou takový odpad

Zlatý

Pokud je to papír a podobné co se třídí, lze odvést na sběrný dvůr. Pokud je to všehochu´t, asi bych si nechal přivést kontejner a do něj vše vklidu naložit. Zaleží jak kde, ale 9 m3 stojí okolo 3 -5 tisíc Kč. A když vezmu čas který promarním ježděním po skládkách, tak to skoro vyjde nastejno jako když zaplatím a doma si za ten ušetřený čas něco opravím.
Každá obec má svoi vyhlášku o odpadech - stačí se podívat na web obce jak se co a kam ukládá.

Co takhle roztřídit a na sběrný dvůr.Nevíš kde je ,zeptej se na radnici nebo starosty obce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.