olda12

Kam s odpadem?

Potřebuji vyvézt tak 2dodávky bordelu po původních obyvatelích domu.Kam v okolí Tišnova,Velké Bíteše? Nechce se mě to vysypat do lesa a do popelnic vzhledem k množství nereálné.

Nejlepší odpověď
anonym

Podobnou otázku již položil Jan Neruda 🙂

U nás je skládka,kde jsem za poplatek odvezl vše,co jsem našel na půdě.A určitě podobná bude i v tvém okolí a objednej si kontejner.

Další odpovědi
Makina

Někam do technických služeb města – tam většinou bývají sběrné dvory, kde si to zaměstnanci sami třídí, podle typu odpadu. My tak odvážíme ledničku, koberec, ale i staré papíry a tak.

hanulka11

na skládku/ u nás je každou sobotu dopoledne zdarma odpady z domácnosti/ a nebo i ve sběrném dvoře přijmou takový odpad

venkovan

Pokud je to papír a podobné co se třídí, lze odvést na sběrný dvůr. Pokud je to všehochu´t, asi bych si nechal přivést kontejner a do něj vše vklidu naložit. Zaleží jak kde, ale 9 m3 stojí okolo 3 –5 tisíc Kč. A když vezmu čas který promarním ježděním po skládkách, tak to skoro vyjde nastejno jako když zaplatím a doma si za ten ušetřený čas něco opravím.
Každá obec má svoi vyhlášku o odpadech – stačí se podívat na web obce jak se co a kam ukládá.

bombastic.1

Co takhle roztřídit a na sběrný dvůr.Nevíš kde je ,zeptej se na radnici nebo starosty obce.