Ewush

Kam s oblečením v Ostravě?

Protřídila jsem skříň a vyházela ven věci, které buď už nenosím, nebo se do nich nevejdu 🙂 a je mi líto je vyhodit, protože ty věci jsou v pořádku (neroztrhané, čisté). Proto bych je chtěla darovat na charitu nebo na nějakou takovou organizaci, kde se ty věci třeba ještě vynosí. Nevíte někdo, kam se to tady v Ostravě dá odvézt??

Nejlepší odpověď
oo

http://www.os­trava.caritas­.cz/view.php?cis­loclanku=2010080007

Další odpovědi
salsa verde

zkuste hum. org. ADRA a nebo co jsem jednou viděla: na tržišti prodávaly dvě dámy oblečení, měly tam cedulku vše za dvacet, třicet…a u toho ještě nápis že peníze půjdou na nákup něčeho..nevím už přesně..a měly tam hrozen lidí…