Kam s kaprem?

Nemáme doma vanu, ale jen sprchový kout. Rádi bychom ale koupili na Vánoce živého kapra, máme třileté dítě a určitě by se mu to moc líbilo. Napadá někoho, kam kapra umístit? Máme dětskou vaničku, ale ta je moc malá a asi by z ní vyskočil…

Nejlepší odpověď
Džanička

Také jsme jednou měli kapra v dětské vaničce,převazovala jsem jí starou záclonou(záclonu napnout a převázat provázkem)ale musíte mít vanu skoro po okraj plnou vody,a ráno hold vytírat.

elektrikář

Vypůjčit si někde 50 litrovou plastovou láhev nebo soudek postavit do sprchového koutu. Vyšplouchaná voda odteče.