Kam razíte letos na dovolenou ?

Jede někdo do Řecka? :-) My právě jedem na Krétu, a jsme vždycky s kvalitou služeb spokojeni. Konkrétně jedem sem: http://www.vysemnesmite.cz/…
pište, kam pojedete vy? DO zahraničí, nebo zůstanete doma ? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Letos opět tradičně do lesů Rychlebských hor a Jeseníků.

Další odpovědi:

Zlatý

Na maltu. Ano, s malým M. Budeme doma a budeme stavět. Komín :-)
Na pár dnů snad ale vyrazíme na oblíbenou Orlickou přehradu do kempu.

Stříbrný

Tradičně na jih......na chalupu v Jižních Čechách:-) Na moře bohužel nejsou fiňárky, ikdyž bych si dala po letech zas říct:-)

Otázka už tu byla řešena před měsícem. Stačí nahlédnout do vyhledávače vpravo nahoře. Někteří odpovídající se od té doby neozvali, tak to vypadá, že na dovolenou odjeli a už se nejspíš nemíní vrátit. Že by to ale bylo všechno do Řecka, to tedy vážně pochybuji.
A já? Pokud bude letos dovolená, tak nejspíš pár výletů někam do hor. Doufám, že to moje zdraví zvládne, protože se na to moc těším.

Zlatý

tradičně jako každým rokem i letos zakotvím na mé zahrádce s mým kocourkem na klíně HEČ :))
Doplňuji:
taky vlastně budu dělat "fasádičku" verandy 30m a nejblajzne to tolik jako hanny2, ale i tak mě to zcela zruinuje :(

Zlatý

Milujeme lázně. Do prvních "razíme" na "ochutnávku" už příští víkend (Františkovy). Pak Vary a milované Mariánky. Chceme zmáknout i Luhačovice a také něco nového. Je to sice na "etapy", ne nějakých "čtrnáct v kuse", ale nám to takhle vyhovuje. Někdy se jen najednou rozhodneme pro nějaké místo, objednáme hotel a jedeme. :-)

Nikdy jsem ještě nebyla na někde na dovolené. Raději si vychutnám přírodu ve svém okolí a odpočívám.

Zlatý

Podobně jak Deli,akorát my budeme zateplovat a dělat fasádu kolem celého domu ze 4 stran,nemáme žádné sousedy,je to samostatně stojící barák,takže to bude pěknej balík peněz a na dovolenou už asi nezbude.Do Řecka jede určitě Hanulka!

Zlatý

já nejedu-ale letím už zítra na Lefkádu , - Řecko je moje srdcovka jako každoročně ať se děje co se děje , ať se třeba čerti žení ...
Kréta je krásná , věřím, že se tam vrátím- jenže kam dřív ,že jo?????
Doplňuji:
toto je moje srdcovka-http://www.youtube.com/…

Zlatý

za teplom.
Sicília.

mám tam vyhliadnutý kus pláže, kde si vždy nalovím rybičky, kraby, ústrice a iné potvory a tým sa živím. už sa teším.

Zlatý

No, já se rozhodla už minule ,dala jsem na radu Hanulky.
Jediné co mi vadí opět sama.:(
Však jsem řekla tomu mímu,že mě klidně může někdo ukrást a bude mít prd a né maminku :))
Pak bude pozdě litovat:)))

Pokročilý

My jedeme do Rakovníku nebo do Dobřan. Podle toho, kde bude v létě Kolesa.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

aramah a kam ......že to razíš????jestli to není tajné .Kterou destinaci sis vybrala? Taky jezdím bez manžela , ty peníze utratím i za něj :D:D:D

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 290
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 209
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.