petula001

Kam prodat hnůj?

V pátek jsem byla na maturitním plese, koupila jsem si lístky na tombolu a vyhrála poukázku na 5 tun hnoje. Slečna, která poukázku předávala, říkala, že to můžu prodat. No jo, ale kam?

Odpovědi
hanulka11

můžeš nabídnout i na webech zahradních třeba zahrada .cz , konev.cz, mají inzertní rubriky nebo u vás v obchod. centrech u dveří mají tabule s inzeráty

Nikolka115

Prodat asi ne ale můžeš to darovat :D

Drap

Zkus najít nějakého zahrádkáře. Je to důležitý materiál. Možná i některé zahradnictví.

anonym

Nevím, ale třeba nějakému zemědělci na hnojení rostlin apod., kde by se to dalo využít.

honza19hk

Poslední dobou máme hnoje dost,jinak bych ho od tebe koupil.

Ale ho´d to na net. třeba na bazoš,nebo to nabídni nějakému zahradnictví nebo firmám co dělají zahrady,stromy atd.. Dost také záleží na tom co to je za hnuj. Někteří lidi považují za hnuj i posekanou trávu,jenže ta je docela naprd.