Kam pro podporu?

Prohral jse byt,byl jsem nucen ho odevzdat-novy majitel me zatim neodhlasil a mam tedy platny trvaly pobyt a OP. Jsem timto bezdomovec,musel jsem prerusit ZL a ted potrebuji podporu.Musim se prihlasit na urad prace dle OP,tam take musim dochazet styk, nabidky prace,rekvalifikaci budu mit z tohoto mista! Nemam tam kde byt a ani bez auta-financnich prostredku se tam nedostanu. Neda se navstevovat jakekoliv uzemni pracoviste uradu prace? Take jsem bez adresy a kontakt jen tel-meil.Dekuji jsem zoufaly!
Doplňuji:
Ano,nebudou zkoumat bydliste,ale daji me na rekvalifikaci a to je denne! Nebo praci! Jsem ted bezdomovec a co si pocnu?Kde budu? Neda se prihlasit podle OP a dochazet treba v Praze? Dale pozastavil jsem K 1.11.10 Podnikani -ZL mam vubec pravo na podporu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Musíte se obrátit na Úřad práce, který je místně příslušný vašemu trvalému pobytu.

A tam mužete klidně zajít už teď, úřednici nebudou zkoumat jak to máte s bydlením.

Až vás nový majitel bytu skutečně z tohoto bytu ´vyhodí´, tak doporučuji, abyste si o tomto ´vyhazovu´ nechal dát nějaký doklad, se kterým pak běžte na úřad (evidence obyvatel), kde vám úředník přídělí tzv. bezdomovecnou adesu, tj. adresu obecního úřadu. Zároveň si pak nechte příslušně upravit i občanský průkaz.

Pokud absolvujete výše zmiňovanou akci s ´bezdomoveckou adresou´ (což ale prakticky nemusíte činit ihned), tak pak je potřebné tuto změnu nahlásit na pracáku.

p.s. Jo a na ty herny zkuste zapomenout !!!
Doplňuji:
Zajděte si na Úřad práce v místě bydliště, které máte nyní zapsané v OP a zde se přeptejte...

Vaše otázky jsou lehce zmatečné.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.