Lamička

Kam příští rok vyrazíte na dovču ? (v létě)

Nejlepší odpověď
Ella

NEVÍM

dávám tohle, protože mi ve výběru chybí zahraničí obecně nebo třeba jen Evropa.
Úpřimně doufám, že v létě vyrazím s kamarády na vandr po Evropě, hlavně Paříž a Londýn, pokud možno vlastním novým autem a kupou dobré nálady :D

Další odpovědi
dudu

Exotika

Na dvanáctidenní pobyt do Hurghady přesto, že zelené mozky už nyní řinčí zbraněmi.

briketka10

Čechy

„a morava“ pojedeme se sestrou k tetě na chajdu do Jedovnice, strýc vybudoval velikánskej bazén, tak ho musíme vyzkoušet, to bude paráda – jen aby vyšlo počasí a nebyly bouřky, ty tam bývaj krutý..

lexx

Last minute

Myslím že za rok bude válka…tedy dovča, doprava, diety, penzión zdarma, zelený mundůry s frčkama k tomu.

mechanka

NEVÍM

Myslíš,že bude za co?

samicek333

NEVÍM

Tíšek99

NEVÍM

Nwm, vždyť jsou za chvíli vánoce ! :o)