Georgo2010

Kam přesně mám zapsat do daňového přiznání příjem/daň z živnosti paušálem,když mám vyplněné údaje z potvrzení z HPP?

Nejlepší odpověď
anonym

Prosím Vás, co vlastně chcete? Chcete vědět kam zapsat příjem, nebo daň, nebo kam zapsat údaje k dani ze závislé činnosti? Nebo platíte daň z příjmu paušálem? Nebo Vám jde o kolonku, kde mají být výdaje paušální sazbou? Nechcete mi napsat na e-mail, co za příjmy konkrétně máte? Jsem daňařka, ale Vaší otázce vůbec nerozumím.

Další odpovědi
jmhad

Ke každému tiskopisu dávají návod k použití.Ten je napsaný tak jasně,že se normální člověk nemůže splést.

terry

Ocko, z otázky jsem také nebyla vůbec moudrá, tak jsem ji označila, abych ji mohla sledovat 🙂.
Tak jsem zvědavá, co vlastně dotyčný potřebuje :).