Retko

Kam poslat zadost o ležícího policajta na silnici pred domem??

Neni u nas prilis velka silnice u baraku, ale litaj tu motorky, a ten randal me celkem stve.. A na druhou stranu je tu i skola, takze by se to celkem hodilo…

Jo, kdyby nekdo nevedel o co jde, viz obrazek tu. → http://zlinsky­.denik.cz/zpra­vy_region/lezi­ci-policajti-upadli-v-nemilost20080301­.html
Doplňuji:
Jop, ja nevedel jak to napsat lepe, ale vim ze se tomu tak rika, a clanek potvrzuje…

Nejlepší odpověď
uccello

Na městský úřad. Ale musím říct, že ta otázka mě docela pobavila. Když si představím, jak si tam přijde lehnout …:)
Doplňuji:
v pohodě, dá se i „zpomalovací práh“. Na motorky dobrá věc, ale někteří blázni v SUV neberou ohled ani na to.

Další odpovědi
zjentek

tady se tomu říká mrtvý policajt, ne ležící. Zvaž to, než se rozhodneš ..možná máš lepší, když borec, jedoucí na harley davidson, kolem tvého baráku přeletí, než když ti tam bude brzdit a kvaltovat. Navíc, v budoucnu si budeš volat rychlou a zejména pacienti v sanitce si na mrtvém policajtovi přijdou na své ,)

mosoj

Na ministerstvo vnitra. Třeba tam nějakého mohou postrádat !

Braník

nejspíše na městský úřad,ten vám poskytne další podrobnosti

ladaadal

Tohle řeší příslušný městský úřad, ale předem se připrav na mnohem větší nervy, než s těma motorkama. U naší školy to trvalo čtyři roky a ředitel z toho málem zkolaboval. Vždy se najde plno lidí, kteří ti vysvětlí, že to je jen na škodu. A před základkou to vůbec nepovolili, prostě to shodili se stolu a hotovo.