Avatar uživatele
Pokročilý

Kam podat stížnost na rozhodnutí Úřadu práce o výši podpory? Podpora určena ve výši 45%.

Ukončení prac.poměru ze strany zaměstnance dle §56.To znamená,že zaměstnavatel nevyplácel mzdu a nedal výplatní pásky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Podmínky odvolání máte uvedené přímo na rozhodnutí.
Bohužel ÚP využívá jedné věci, sice zde má k dobru občana to, že nemusí čekat na lhůtu pro odvolání a rozhodnutí nabývá právní moci hned po převzetí, na druhou stranu tím přicházíte o možnost odvolání.
Je to způsobeno prohlášením, které jste podepsala při převzetí rozhodnutí, že se vzdáváte práva odvolání.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Stížnost můžete podat na Ministerstvo práce a sociálních věcí. Efektivita takového počínání je ale problematická. Lepší je shánět novou práci, než věnovat čas úřadům.


Avatar uživatele
Zlatý

Zadejte do vyhledavače:Úřadu práce město, kam spadáte a tam si vyhledejte co potřebujete i kamse obrátit ve Vašem případě.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.