Avatar uživatele
Makina

Kam odvézt pejska, který umřel?

Kam mohou lidé, kterí bydlí v paneláku, tudíž ho nemohou pohřbít, odvézt pejska? A to mají přes celý panelák nést mrtvého psa a pak ho vézt v autě…je to divné…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Bezík před 4480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Proč divné?
Jak jinak?
Zabalila bych nějak pěkně a odvezla.
Buď na zvířecí hřbitov, to ale je potřeba potvrzení od veterináře, myslím, je jich už celkem dost.
Nebo ho někam zakopala. Třeba, kde to měl rád. někde u lesa apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Můžete zavolat na veterinu, kde vám ho při ochotě (a připlacení) můžou i odvézt. Vše záleží na domluvě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

Odvezte ho na veterinu. Tam vašeho pejska zpopelní. Každá by tam někde měla mít místo na popel okolo budovy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

s kamarádem jsme ho daly do lesa tam to uplně miloval

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kaoma

Tak buď ho někde zahrabat, kde to měl rád, nebo ho odvézt na veterinu a tam ho nechat anebo je v Brně krematorium pro domácí zvířata. O tom, že by každá veterina měla možnost nechat psa spálit a rozsypat kolem jsem teda ještě neslyšela. Že mají mrazák, kde tělo uloží a pak ho pošlou do kafilerie, to vím. Ale že by poskytovali pohřební služby…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

To je smutný… My jsme to ale neřešili… My jsme oslovili https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/ a oni se o vše postarali, vč. odvozu. Teď máme doma popílek. Krásnou vzpomínku.

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vercule

I my jsme si nechali udělat urničku a k tomu teda i otisk tlapičky. A to se přiznám, že to je moc hezká vzpomínka.

Avatar uživatele
Honzin8

To teda ano, je… Já jsem byla nadšená, když jsem viděla možnosti těch upomínkových předmětů. Ale přiznám se, že co jsem ocenila nejvíc, bylo to, že jsem mohla být u žehu. Měla jem strach, že jen předáme pejska a konec. Ale ne, bylo to velmi milé a dojemné rozloučení.

Avatar uživatele
Vercule

Krematorium zvířat Budějovice teď mají třeba nové urničky :) Sleduju je na FB, tak mi to tam skáče :) Jsou moc hezké, barevné. Zase další možnost :)

Avatar uživatele
Sabulak

Ahoj, to je super, že jsem tu našel info o krematorium­zviratpraha.cz. Jak to celé u nich probíhá a kolik jejich služby stojí?

Avatar uživatele
walerianecek

Ahoj, tak jak jsi to nakonec udělala? Rozhodla ses pro to https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz?

Avatar uživatele
Kajolka

Já jsem nad nimi uvažovala. Jak to u nich probíhá?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Tak ceník máš tady https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/cenik/. No ale zálěží na tom, co vše od nich využiješ. Doporučuju jim napsat mail :) Oni ti na vše moc rádi odpoví. Taky jsem to s nimi řešila takto…

Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, kolik prosím stojí jejich služby? Nebo teda kolik jste platili vy a za co presne?

před 1018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Koukám na to. Jsem nadšená… Škoda, že jsem o nich nevěděla… Jak to u toho Krematoria zvířat Praha vlastně probíhá?

před 1145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Hele, je to služba, která je fakt super, protože oni fakt pomůžou v této složité situaci. My jsme díky nim záskali pocit, že jsme udělali pro našeho mazlíčka vše, co jsme mohli.

před 1083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Je to tak. Já se docela zhroutila, ale díky nim jsem tu smutnou zkušenost zvládla dobře. Máme doma otisk tlapky a urničku, takže hezkou vzpomínku.

před 1052 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek