Kam odesílat obraz z bezp. kamery?

Spousta kamer do bytu nahrává do svoji paměti nebo na pc. Připadá mě to hloupé. Ftp, on-line, záznam?

Odpovědi
Gollumek.88

samozřejmě, že to jde sledovat online, všechno je pouze o možnostech daného zařízení a nastavení :) takže i přes ftp. existují sítové kamery pochopitelně, které se zapojí do sítového prvku (například router) mají vlastní „webové rozhraní“ přes které se dá online sledovat, nebo sbírat jednotlivé obrázky. Stačí mít pouze na ten sítový prvek přístup z venku, a port, který používá kamera zabezpečený nějakým jménem a heslem. Většinou kamery, které toto umí (a dnes již nejsou nijak drahé) mají celkem slušný návod.