Adéla Joon

Kam nejraději jezdíte v Africe?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nebo jinam? :P

do Afriky nejezdím…ani prstem po mapě …proč zrovna Afrika…ty tam jezdíš? A kam?

Další odpovědi
anonym

Nebo jinam? :P

To velké P u poslední varianty má znamenat „do pr..le?“
Google to nějak neumí přeložit.

Drap

Nebo jinam? :P

Nejezdívám pravidelně do Afriky.

led

Nebo jinam? :P

Ak by sa podarilo, čomu neverím, tak rada by som po stopách Sienkiewiczových „detí Staša a Nel“ z knihy Pouští a pralesem

venkovan

Nebo jinam? :P

K Eskamákům.
Tam hosta z pohledu našich zvyků a tradic velmi netradičně pohostí.

anonym

Nebo jinam? :P

Do JARu a to velké P (:P) znamená smajlík,který má přivřené oči a vypláznutý jazyk.
Nebo jinam? :P

Google mi to našel.Kdo umí,ten umí,doktore. :P

fablen

Nebo jinam? :P

led mě inspirovala…také já bych ráda podnikla cestu místo hrdinky knihy Jumaroro od české autorky (snad až na ten konec knihy, nebo raději i včetně toho konce?) 🙂 – nemohu prozradit, kdyby se ji někdo teprve chystal číst