skorpik2

Kam nejlevněji do chorvatska.

Doprava autem (přes co mám nejlépe jet kvůly známkám..) nějaké levné ubytování z elektřinou a pevným základem 🙂. Kdyby náhodou tak plánuju stan v nejhorším xD ale spíš nějakou chatku nebo karavan a hlavně kde je pěkně a dá se i projít po nějakém tom městě. Jo a čísté moře by taky nebylo nejhorší xD. Díky

Nejlepší odpověď
turistika.cz

Ahoj, posílám odkaz na cestu do Chorvatska autem. co se týká ubytování stačí se zeptat v diskuzi pod článkem na tomhle webu. Karavan pro 4 lidi stojí okolo 10tis na týden, to by se dal pronajmout i apartmán …

Zdroj: www.turistika­.cz/rady/prak­ticke-rady-cesta-autem-do-chorvatska-2011

Další odpovědi
Makina

Posílám odkaz na supr,levné ubytování v parádním klidném letovisku s čistým mořem. Nejlepší je se domluvit přímo s paní, které tento baráček patří (mohla bych poslat kontakt) a pak je to ještě levnější než přes cestovy (ty si vždycky vemou peníze navíc).

Zdroj: http://hotely­.zajezdy.cz/chor­vatsko/stredni-dalmacie/gradac-170/vila-vinka-23212.html