ReHu

Kam nejlépe uložit digi fotografie? Na flash? Na CD? Díky.

Nejlepší odpověď
arygnoc

zálohovat, zálohovat, zálohovat, třeba i ba CD (DVD) a současně i na flash, HD, někde odložit na server (třeba uloz.to, nebo vlastní freehosting), vytisknout, atc. etc., etc).

Data jsou pomíjívá.

Další odpovědi
DDarent

CD se ještě používaj???
Nejlepší je dát to na vysokokapacitní kvalitní HDD, nebo je dát do internetový ALAB.
Ale Flash disk rozhodně stačí!!! Zároveň si ale nechte foto v počítači, pro případ, že by se vám FD ztratil, nebo poškodil.

Pecudka

Já dávám vše na Facebook, sdílet jen pro přátele a můžou se všichni přátelé podívat co je u nás nového.

lukas.zmizik

kdysi jsem studoval jeden „vypocet“, jaky je nejlepsi mozny zpusob pro archivaci digitalnich fotografii a vysledek znel – dostat je na negativ, takhle pujdou vyvolat i za 200 let… po takove dobe totiz zadne cd, dvd ani hdd neprectete, a kdyz uz se stestim ano, chtelo by to zalohovat si zaroven operavni system a software, protoze nikde nemate jistotu, ze se za ta leta bude format *.jpeg pouzivat…

Hlada

Nejlevnější a zároveň nejbezpečnější je v současné době externí HDD. Může se ale také poškodit, takže opravdu nepostradatelná data je dobré ještě zálohovat na DVD. V současné době se vyrábějí i speciální archivační DVD.