Dlostev

Kam nejdál se dá dostat přímým vlakem z ČR?

Nejlepší odpověď
anonym

Vlak odjíždí z Bohumína ve 4:15 a do Moskvy přijíždí v 10:55 druhého dne. Přímý vůz do Petrohradu dosáhne svého cíle v 16:40 druhého dne. Takže pravděpodobně nejdál to je do Petrohradu (Санкт-Петербург).

Další odpovědi
Ájina_T

určitě do Moskvy … dál, mám pocit, už jen s přestupem.

kablik

tak mne napadá, jak je vyřešen rozchod kolejí v rusku 1520mm a u nás 1435, pro přímé vlakové spojení z bohumína do moskvy?