kazisvět

Kam napsat stížnost, pokud stavební firma poškodila chodník v majetku města?

Před mým domem je chodník v majetku města, který byl výrazně poškozen tím, že na něj v rámci vedlejší stavby najížděla těžká vozidla. Ani jsem nezkoušel se obrátit na stavební firmu, protože by se mně určitě jen vysmáli. Jaký adresát bude nejúčinnější pro úspěch stížnosti, tj. aby stavební firma měla silný důvod dát chodník do stavu před stavbou?

Nejlepší odpověď
Deli

Každopádně bych jako obyvatel domu u kýženého poškozeného chodníku podala stížnost na stav chodníku a zároveň upozornění na jeho poškození stavební firmou na město – majitele chodníku.

Další odpovědi
elektrikář

Udělej pár fotek nech si skutečnost potvrdit od sousedů a jdi na obecní úřada za starostou ať se stará.