Avatar uživatele
bolak

Kam napráskat vietnamce?

Zrovna jsem si četl na novinkách o praktikách vietnamských sámošek, a vzpomněl jsem si že jsem v podobné asi před měsícem byl. Na dveřích měli plagát AKCE: SEJRA CIHLA 69,– za kilo ale za dvacet deka chtěli 28Kč Předpokládám že to tam bude na denní pořádku, vzhledem k tomu že jsem tam byl jen 1× a hned takováhle zkušenost. A protože jsem povaha udavačcká, chtěl bych je někam nabonzovat, aby jim napařili statisícovou pokutu nebo jim to nechali zavřít a nemohli živit rodiny. Prosím poraďte poctivému českému človíčkovi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, zzzzz, anonym, Agneta před 3568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
emissarius

Tohle řeší česká obchodní inspekce „ČOI“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Česká obchodní inspekce, taky můžeš hygieniky, uskladnění potravin. Měl jsi mu říct, že ta cena neodpovídá. S vietnamci vždy smlouvám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Nějaké Vietnamce bych napráskal na holou. Třeba té z Ordinace. Ale nevím, jestli by s tím souhlasila. Tyhle praktiky by se měly provozovat vždy na základě oboustranného konsensu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkus to tady,jinde to stejně nepomůže: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Lamp%C3%A1rna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shaohao

poctivej českej bolševik četl na novinkách, jdu zvracet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Běž na ČOI (Česká obchodní inspekce)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

To je rasistický

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

MonkeyKing: co je rasistický, SEJRA? jako proto že je žlutej?

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

😁

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

emissarius: no a to se tam musí jít a něco sepisovat, nebo stačí když jim dám echo na nějakou webovku, jako je to u police a porušováním zákona v kyberprostoru?

před 3568 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek