bolak

Kam napráskat vietnamce?

Zrovna jsem si četl na novinkách o praktikách vietnamských sámošek, a vzpomněl jsem si že jsem v podobné asi před měsícem byl. Na dveřích měli plagát AKCE: SEJRA CIHLA 69,– za kilo ale za dvacet deka chtěli 28Kč Předpokládám že to tam bude na denní pořádku, vzhledem k tomu že jsem tam byl jen 1× a hned takováhle zkušenost. A protože jsem povaha udavačcká, chtěl bych je někam nabonzovat, aby jim napařili statisícovou pokutu nebo jim to nechali zavřít a nemohli živit rodiny. Prosím poraďte poctivému českému človíčkovi.

Nejlepší odpověď
emissarius

Tohle řeší česká obchodní inspekce „ČOI“

Další odpovědi
anonym

Česká obchodní inspekce, taky můžeš hygieniky, uskladnění potravin. Měl jsi mu říct, že ta cena neodpovídá. S vietnamci vždy smlouvám.

klumprt

Nějaké Vietnamce bych napráskal na holou. Třeba té z Ordinace. Ale nevím, jestli by s tím souhlasila. Tyhle praktiky by se měly provozovat vždy na základě oboustranného konsensu.

anonym

Zkus to tady,jinde to stejně nepomůže: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Lamp%C3%A1rna

Shaohao

poctivej českej bolševik četl na novinkách, jdu zvracet

anonym

Běž na ČOI (Česká obchodní inspekce)

MonkeyKing

To je rasistický

Agneta

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

MonkeyKing: co je rasistický, SEJRA? jako proto že je žlutej?

zzzzz

😁

bolak

emissarius: no a to se tam musí jít a něco sepisovat, nebo stačí když jim dám echo na nějakou webovku, jako je to u police a porušováním zákona v kyberprostoru?