..An_cuská-á--

Kam na vysokou? Jsem na půl humanitní, na pul přírodovědný typ.

Doplňuji:
Baví mě biologie, sociální vědy ale ne chemie. Na obor psychologie si nevěřím a učitelství mě neláká, Už jsem opravdu v koncích. Neporadil by mi prosím někdo nějaký obor?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak můj strýček chodí stále rád na vysokou, do svého revíru, říká se tomu také na čekanou
Doplňuji:
V textu máš „jen“ dvě chyby, tak bych řekla, když už to na studium nestačí, tak na ten lovecký lístek možná:DDD

Další odpovědi
Quimby

Ten, co tě baví. Zní to jako klišé, ale co jiného.
Chceš dělat něco, co tě nebaví?
Zkus si vybrat jakékoliv povolání, které bys chtěla dělat. Nehleď na to, že je to těžké nebo cokoliv a pak se přihlaš na obor, který tě k tomu dostane.

Pepa25

Na školu pro sekretářky (ekonomka)? 😉