lucille

Kam na školu?

ahoj, chtela bych tetovat a tak sem se sem prisla zeptat jakou skolu na to potrebuju??…a jeste kdyby ste byly tak hodni a priložili sem i nejakej odkaz nejake takové skoly co nejblíž k olomouci…moc moc moc dekuju

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Něco udělej-myslím tr. čin a oni tě zavřou. Čím větší, tím delší trest. Tam se to naučíš a čím déle tam budeš, tím líp to budeš umět.
Nejlepší tatéři (snad jsem to napsal správně) pocházejí právě z vězení.
Ale nyní vážně: myslím, že na to škola není, snad jedině nějaká umělecká se zaměřením na malířství. Jinak mě nic nenapadá.

Další odpovědi
člověk

ŠKOLU NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNOU,ŽIVNOSTENSKÝ LIST DOSTANETE,BEZ PROBLÉMŮ
ALE..........­..........
VAŠE PROVOZOVNA MUSÍ MÍT VELMI PŘÍSNÁ ZDRAVOTNÍ A HYGIENICKÁ PRAVIDLA
A TAKÉ MUSÍTE MÍT TALENT,
DĚLAT KERKY,NENÍ ŽÁDNÁ LEGRACE,
NAJDĚTE SI V OLKOLÍ,NĚJAKOU TETUAGE-FIRMU A POŽÁDEJTE MAJITELE O STÁŽ,NEBO PRÁCI U NĚHO A PAK SAMA UVIDÍTE
A HLAVNĚ PŘIPRAVTE SI PRO ZAČÁTEK NA ROZJEZD HODNĚ PENĚZ ,URČITĚ VÍC JAK 250 000,– KČ JEN NA OTEVŘENÍ