Kam na školní výlet ???

Potřebuji tipy na školní výlet.Bydlíme na Vysočině a jsme žáci 9. třídy ..učitelka chce aby jsme jeli vlakem a nechce žádný (bonga,lanový cntra a podobně). Musí to být jednodenní výlet,ale aby jsme měli program na celý den a navštívili více míst...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co takhle Moravský kras , Macochu, sloupské jeskyně atd. Z Vysočiny neni daleko a je to zajímavé a pěkné.
Doplňuji:
Nebo taky Šiklův mlýn, dělají pro školy i celodenní programy.

Další odpovědi:

Pokročilý

Naprostý souhlas s Drapem,jen upozornění-plavbu na lodičkách po Punkvě je nutné rezervovat dopředu.Ale stojí to za to.

Aquapark

Pokročilý

bonga ? :D už to nehul :(

Diskuze k otázce

Renatka2

Já mám typ na výlet pro školáky, je to v Praze a je to strašidelná prohlídka prahou, my byli konkrétně na Strasidelném Vyšehradu. Pro školáky mají ceny od 60 kč..
Fakt o mají pěkně udělané. Pro info posílám stránky http://strasidelnapraha.cz/

Kajaka

Renatko, to je velmi dobrý nápad! Děkuji za inspiraci ;) To bych s mojí třídou určtiě mohla podniknout.
Zajímavý nápad! :-)

Renatka2

Není vůbec zač. Já jsem na to přišla úplně náhodou a přišlo mě to super, že jsem se s tím chtěla podělit :-)

Zlatý

Drap

Výlety uvedené v odkazu Dr.Axla jsou pro vás na jednodenní výlet všechny dost z ruky.

anonym

V odkazu nejsou výlety, ale tipy, z nichž si lze vybrat jakoukoliv jednodenní kombinaci.
Když si vybíráš z katalogu cestovky, tak přece taky nejedeš do všech destinací. A pokud sám nabízíš Šiklův mlýn s celodenním programem, tak jsi naprosto mimo mísu, když potřebují zmáknout více míst.
Pokud se vztekáš kvůli tomu tvému zvěrstvu u otázky na statickou elektřinu, kde tvá diletantská "moudra mohou někoho i zranit nebo dokonce zabít, tak se urážíš na nepravém místě.
Přestaň konečně poškozovat tazatele v odborných rubrikách Právo apod. a nadále exhibuj na tvé oblíbené chatovací rubrice Zábava s opakovanými plagiáty z zenacentrum.cz, kde si notuješ s podobnými drbnami.

anonym

:) on mozna myslel vrtulnikem ! :)

Zlatý

annas

:-))

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 289
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 208
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.