Avatar uživatele
verom

Kam na školní výlet ???

Potřebuji tipy na školní výlet.Bydlíme na Vysočině a jsme žáci 9. třídy ..učitelka chce aby jsme jeli vlakem a nechce žádný (bonga,lanový cntra a podobně). Musí to být jednodenní výlet,ale aby jsme měli program na celý den a navštívili více míst…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Co takhle Moravský kras , Macochu, sloupské jeskyně atd. Z Vysočiny neni daleko a je to zajímavé a pěkné.
Doplňuji:
Nebo taky Šiklův mlýn, dělají pro školy i celodenní programy.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
charliesheep

Naprostý souhlas s Drapem,jen upozornění-plavbu na lodičkách po Punkvě je nutné rezervovat dopředu.Ale stojí to za to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tipy-na-skolni-vylet-zlinsky-olomoucky-a-jihomoravsky-kraj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jessinka

Aquapark

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

bonga ? :D už to nehul :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renatka2

Já mám typ na výlet pro školáky, je to v Praze a je to strašidelná prohlídka prahou, my byli konkrétně na Strasidelném Vyšehradu. Pro školáky mají ceny od 60 kč..
Fakt o mají pěkně udělané. Pro info posílám stránky http://strasi­delnapraha.cz/

před 3602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajaka

Renatko, to je velmi dobrý nápad! Děkuji za inspiraci ;) To bych s mojí třídou určtiě mohla podniknout.
Zajímavý nápad! 🙂

před 3594 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renatka2

Není vůbec zač. Já jsem na to přišla úplně náhodou a přišlo mě to super, že jsem se s tím chtěla podělit 🙂

před 3588 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Výlety uvedené v odkazu Dr.Axla jsou pro vás na jednodenní výlet všechny dost z ruky.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V odkazu nejsou výlety, ale tipy, z nichž si lze vybrat jakoukoliv jednodenní kombinaci.
Když si vybíráš z katalogu cestovky, tak přece taky nejedeš do všech destinací. A pokud sám nabízíš Šiklův mlýn s celodenním programem, tak jsi naprosto mimo mísu, když potřebují zmáknout více míst.
Pokud se vztekáš kvůli tomu tvému zvěrstvu u otázky na statickou elektřinu, kde tvá diletantská "moudra mohou někoho i zranit nebo dokonce zabít, tak se urážíš na nepravém místě.
Přestaň konečně poškozovat tazatele v odborných rubrikách Právo apod. a nadále exhibuj na tvé oblíbené chatovací rubrice Zábava s opakovanými plagiáty z zenacentrum.cz, kde si notuješ s podobnými drbnami.

před 4055 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:) on mozna myslel vrtulnikem ! :)

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek