Zedník

Kam na kickbox v Praze?

Je mi patnáct let, bydlím v Praze a chtěla bych začít chodit na kickbox, ale podle toho, co jsem se dívala, nikde nepíšou od kolika let je povoleno účastnit se (trochu mě děsí že bych tam měla zkoušet něco jako souboje s třicetiletým svalnatým chlápkem..), ani jestli mají lekce přes prázdniny. Kickbox jsem nikdy předtím nedělala a o svalech/fyzičce se u mě moc mluvit nedá, potřebovala bych něco pro úplné hovada (a abych tam mohla začít chodit co nejdřív) :) Neměl by někdo nějaký tip, prosím? Děkuji za odpověď

Odpovědi
setapouch

Jdi kamkoli, kde to máš blízko. Vyzkoušíš, když ti to nesedne, zkusíš jinou školu nebo i jiný styl. Není to nic tragického, rozšíříš si tím obzory.

Bát se nemusíš, partnera „dostaneš“, resp. si vybereš přiměřené fyzické konstituce i zkušeností. Navíc, obvykle to není tak, že máš jen jednoho partnera. Střídá se to, točí, protože každý má nějaký svůj styl a rotací se víc naučíš.

Fyzička se zlepší tréninkem. A o prázdninách bývá často (ne vždy) volno.

K nejlepším patří Hanuman.