Katru7

Kam na dovolenou k moři?

Ahoj. Letos chceme jet někam o prázdninách k moři pro jedno dítě(12 let) a pro dva dospělé. Nemělo by to být moc drahé. Mohly by ste nám prosím něco doporučit? Kde jste třeba byli,nebo kam pojedete? Díky moc.......
Doplňuji:
A na jakém místě ste to byli?

Nejlepší odpověď
aramah

Jedu do Řecka ,co mě tam čeká netuším.
Zítra k bráchovi do Prahy a pak hurá do země zaslíbené. 🙂
Takže otázka zněla kam na dovolenou?
Do Řecka......

Další odpovědi
anonym

Já sama byla v Bulharsku. Dcera jezdí do Chorvatska a je spokojená. Syn s rodinou byl ve Španělsku, také v Chorvatsku a teď jezdí do Itálie. Tvrdí, že tam je nejspokojenější, ubytování sežene vždy v nějakých bungalowech a dovolená není ani nijak předražená. Kamarádka byla párkrát v Řecku a také byla nadmíru spokojená.
Takže je to těžké, prostě zkuste vyjíz z ceny, jakou jste za dovolenou ochotni zaplatit, a podle toho se rozhodněte.
Ať už to dopadne jakkoliv, tak si to užijte. Hezkou dovolenou a pěkné počasí.

Daisy12

Fajn je to v Řecku :). Jsou tam jak větší města kde to žije v noci, ale i malé příjemně vesničky s krásnými plážemi, kam skoro nikdo nechodí :))

hanulka11

Nyní se koupí lasty do všech destinací a levně – já opět se opakuji Řecko je správná trefa – jinam už roky nejezdím -a pro turisty ráj – jsme vždy vítání a obletováni milými lidmi- vracím se nadmíru spokojená a už se těším na další návštěvu – jezdím pokaždé na jiný ostrov ,chci jich poznat co nejvíc ale lidé jsou všude bezvadní.Žádnou krizi jsme tam nepoznali.
Doplňuji:
aramah – krásnou dovolenou -vím, že nebudeš zklamaná …a kam že letíš, na jaké místo?Není-li to tajné?????

Děda Louda

http://i45.ti­nypic.com/v4rxbb­.jpg

Damiana

Doporučuji Rovinj v Chorvatsku. Pro dovolenou, kterou jsi popsala naprosto ideální místo. Moc se mi tam líbilo. 🙂

Damiana

Hanulko, vítej zpátky! Z Tvých nejnovějších příspěvků je vidět, že se dovča podařila a byla jsi moc spokojená. Paráda! 🙂

hanulka11

Dami- vždy když se vracím do Řecka jedu jako domů – a návrat je smutný …ale vezu si tolik zážitků, že z nich do příští dovolené čerpám energii

aramah

Hanulko na Krétu
Mám takové chvění je to velké očekávání.
Nakonec nebudu sama jak jsem si myslela budem dvě se snachou…

hanulka11

jé to je krása, Kréta je úžasná – ale veliká na jednu dovolenou, jistě se tam vrátíte- já musím ostrov vždy projet a poznat – kam to bude na Krétě? Jsem zvědavá viď ?Tam je moc míst k vidění a poznávání .