cizrna

Kam na dobré jarní závitky?

Mám ráda ty smažené, ale většinou jsou tak nasáklé olejem po tom smažení, že bych je mohla dlouhé hodiny ždímat – „fuj“ :D Chodím jen do dvou vybraných čínských restauraci v Praze na Vinohradech. Znáte místa, kde podávají kvalitní jarní závitky?

Odpovědi
Emefej

Nevím jak dnes, ale kdysi dělávali docela dobré (já to moc nemusím) v Holešovicích na tržnici v bývalých jatkách.

anonym

Ano, vím a je to čínská restaurace v Pelhřimově v bývalé budově Modeta.

anonym

Chodime do Sapy, ale nazev stanku ti ted nereknu.

anonym

barbakan: jak na otazku „kam“ muzes odpovedet „ano, vim“? Asi by to chtelo trochu premyslet.

anonym

Dupe mi pocaluj, ciulu.

anonym

Jsi jen nechutne prase.