kesim

Kam na čundr?

Kam vyrazit přibližně na týden na čundr? Někam, kde je míň lidí a je to v ČR.
Dík za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Vím, že je takových míst hodně, ale ptám se, abych měl inspiraci pro naplánování hezkého týdne. Napište kam nejraději jezdíte vy. :)

Nejlepší odpověď
gecco

Někam, kde je řidší osídlení…
😉
Já jezdím do České Kanady (okolí Stmilova, Kunžaku, Rudolce…) – slušné lesy, kde na čundru nemusíš týden potkat živáčka (pokud nechceš).
Slušné jsou i Beskydy, javorníky, Jeseníky, Šumava – když se vyhneš turistickým trasám…

Další odpovědi
dejavu

Lidi už jsou, bohužel, všude, ale taková méně profláknutá místa, kde to ještě není jako na Václaváku, jsou třeba Brdy (vrcholy jako Stožec, Kuchyňka, Kamenná) nebo České střehohoří (Osinalické sedlo, Vlhošť, Zakšín, Čap). Ty Brdy velmi dobře nafotil zde tento pán, jsou tam i jiné tipy, takže určitě si vybereš http://www.et­f.cuni.cz/mora­vec/fotky/

Drap

Takových míst je spousta. Zkus třeba Rychleby.

lota

Napadly mě Beskydy, hlavně kvůli menší koncentraci lidí.

Jana5678

Na čundr si musíte zabalit hlavně kvalitní spací pytel, jelikož pokud vám bude zima v noci, tak se pořádně nevyspíte. Já si na čundr neberu nikdy moc věcí, protože je důležité mít batoh co nejlehčí. Na každý den si beru samozřejmě spodní prádlo a tričko. Nepostradatelná je pro mě teplá mikina, pokud by se ochladilo a nepromokavá bunda. Přeji skvělý čundr.

lumikw

V loni jsme byli v okolí Liptákova a super, vřele doporučuji https://www.army-store.net/clan­ky/kam-vyrazit-na-cundr-k-cimrmanovi

ahold

Gecco, naprostý souhlas. Kaproun, Valtínov, Vysoký kámen, Slavonice,bizoní farma, Zvůle – bohužel tam začali v poslední době víc těžit, ale i tak. Paráááááááááda.

gecco

I v okolí Zvůle jsou ´čundrácké´ zašívačky… Ještě pořád…
To spíš ty Slavonice už ´opouštím´ – začíná tam být nějak moc asijsko…