Avatar uživatele
kesim

Kam na čundr?

Kam vyrazit přibližně na týden na čundr? Někam, kde je míň lidí a je to v ČR.
Dík za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi. Vím, že je takových míst hodně, ale ptám se, abych měl inspiraci pro naplánování hezkého týdne. Napište kam nejraději jezdíte vy. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kesim

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Někam, kde je řidší osídlení…
😉
Já jezdím do České Kanady (okolí Stmilova, Kunžaku, Rudolce…) – slušné lesy, kde na čundru nemusíš týden potkat živáčka (pokud nechceš).
Slušné jsou i Beskydy, javorníky, Jeseníky, Šumava – když se vyhneš turistickým trasám…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dejavu

Lidi už jsou, bohužel, všude, ale taková méně profláknutá místa, kde to ještě není jako na Václaváku, jsou třeba Brdy (vrcholy jako Stožec, Kuchyňka, Kamenná) nebo České střehohoří (Osinalické sedlo, Vlhošť, Zakšín, Čap). Ty Brdy velmi dobře nafotil zde tento pán, jsou tam i jiné tipy, takže určitě si vybereš http://www.et­f.cuni.cz/mora­vec/fotky/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Takových míst je spousta. Zkus třeba Rychleby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Napadly mě Beskydy, hlavně kvůli menší koncentraci lidí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Na čundr si musíte zabalit hlavně kvalitní spací pytel, jelikož pokud vám bude zima v noci, tak se pořádně nevyspíte. Já si na čundr neberu nikdy moc věcí, protože je důležité mít batoh co nejlehčí. Na každý den si beru samozřejmě spodní prádlo a tričko. Nepostradatelná je pro mě teplá mikina, pokud by se ochladilo a nepromokavá bunda. Přeji skvělý čundr.

Avatar uživatele
lumikw

V loni jsme byli v okolí Liptákova a super, vřele doporučuji https://www.army-store.net/clan­ky/kam-vyrazit-na-cundr-k-cimrmanovi

před 2252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

Gecco, naprostý souhlas. Kaproun, Valtínov, Vysoký kámen, Slavonice,bizoní farma, Zvůle – bohužel tam začali v poslední době víc těžit, ale i tak. Paráááááááááda.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

I v okolí Zvůle jsou ´čundrácké´ zašívačky… Ještě pořád…
To spíš ty Slavonice už ´opouštím´ – začíná tam být nějak moc asijsko…

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek